Ενιαίος συζευκτήρας ινών τρόπου & Συζευκτήρας πολλαπλού τρόπου ινών

Wuhan Optotop Co., Ltd.

Wuhan Optotop Co., Ltd. Wuhan Optotop Co., Ltd. Wuhan Optotop Co., Ltd.
1 2 3

ΠΕΡΙΠΟΥ ΗΠΑ Co. Optotop Wuhan, ΕΠΕ που βρίσκεται στην οπτική κοιλάδα, Wuhan, Λαϊκή Δημοκρατία της Κίνας. Ανά 500 περισσότερες προσπάθειες υπαλλήλων, OPTOTOP γίνεται μιας στάσης, πλήρης προμη...

Μάθετε περισσότερων

Επικοινωνήστε μαζί μας σήμερα Νέα

Ποιοτικός έλεγχος

Τα χαρακτηριστικά γνωρίσματα του συστήματος διαχεί...

Μάθετε περισσότερων

Ενιαίος συζευκτήρας ινών τρόπου

σωλήνας χάλυβα λεκέδων συζευκτήρων ινών τρόπου 0.9mm ενιαίος για το σύστημα ΥΧΕ, ISO που απαριθμείται

Ενσωματωμένη ίνα τρόπου κιβωτίων ενιαία που συνδέει το διπλό APC Sc συνδετήρα

ενσωματωμένο συζευκτήρας κιβώτιο ινών τρόπου 2U LC UPC ενιαίο, ενιαίοι συζευκτήρες τρόπου 1x2

Το ενιαίο μήκος συζευκτήρων Φ2 συζευκτήρων 1X2 LC Fbt ινών τρόπου προσάρμοσε τη συσκευασία Γ

Οπτικών Ινών PLC Splitter

ενότητα Sc/LC/FC Connectorized θραυστών κυκλωμάτων 900µM επίπεδη Lightwave

Επίπεδος θραύστης κυκλωμάτων Lightwave

Ανεμιστήρας θραυστών PLC οπτικών ινών FTTH/CATV/PON έξω με 1260 το μήκος κύματος ~ 1650nm

λιμένας 1 X 8 σωλήνων χάλυβα θραυστών PLC οπτικών ινών 0.25mm γυμνός κανένας συνδετήρας

Ενιαίο WDM τρόπου

WDM οπτικών ινών της MU/UPC ενιαίος τρόπος 1 * 2 980/1510 NM για τις τηλεπικοινωνίες

1 X 2 2 χιλ. ενιαίο WDM τρόπου, θραύστης 1480/1550nm καλωδίων οπτικών ινών FC/UPC

1 X WDM τρόπου 2 0,9 χιλ. ενιαία οπτική ίνα για τις τηλεπικοινωνίες, μήκος κύματος λειτουργίας 1480/1550nm

Sc/APC - LC/APC θραύστης οπτικών ινών 0,9 χιλ. για το δίκτυο περιοχής, 1060/1510 NM μήκους κύματος

Αίτηση κράτησης

| Sitemap

Κίνα καλός ποιότητας Ενιαίος συζευκτήρας ινών τρόπου προμηθευτής. Copyright © 2017 - 2018 singlemodefibercoupler.com. All Rights Reserved.